לחצו לכניסה לתפריט
סגירת תפריט
תפריט ראשי

 

 

מערכת נגישות
  En
צרו איתנו קשר באמצעות הוואטסאפ
לחצו לחיוג מהיר
יצירת קשר - טופס משוב
בקרו אותנו בפייסבוק

חלונות PVC

 

 

PVC גולמי הוא חומר מוצק של תעשיית הנפט, המורכב מ 43% אטילן ו57% כלור. ניתן להגיע למרקמים שונים ע"י שיטות עיבוד שונות, כך ניתן ליצור גם חומרים כמו לק ואמייל וגם פרופיל קשה יותר לייצור חלונות מבודדים, כאשר משתמשים בחומרים המייצבים השונים.

 

בזכות חומרים אלה וטכנולוגיה מתקדמת ניתן להקנות לחומר את התכונות הנדרשות לייצור חלון מבודד ואטום.

 

חלונות מחומר PVC, העשויים מחומר פולימרי איכות הנחשב לאחד החומרים הכי חזקים ועמידים בענף הבנייה כיום. חומר זה חזק ועמיד לחום וקור ומתאפיין בעמידות וספיגה ליציבות ושמירה על צורה.

 

חלונות PVC הם בעלי השיכבה הכי מבודדת, אטומה ומגנה שיש מפני אקלים, רעש ומפגעי מזג אויר. טכנולוגיה זו מאפשרת רמה גבוהה של אטימות שחומרים כמו אלומיניום, עץ וברזל לא יכולים להגיע אליה. כמו כן היא מקנה חוזק ועמידות לאורך שנים רבות.

 

חלונות אלה שמזוגגים בזכוכית עם ציפוי LowE – זכוכית שיודעת לסנן את קרינת השמש מבלי להחשיך את הבית, מאפשרים חיסכון באנרגיית החשמל היות שהם שומרים על הטמפרטורה בתוך הבית ובכך חוסכים השקעת אנרגיה וחשמל לחימום או לקירור הבית.

 

גם רעש הוא מטרד סביבתי חיצוני שמפר את שלוות החיים ומונע איכות חיים ברמה גבוהה. לא לכולם מתאפשר לגור בבית בסביבה שקטה, פסטורלית ונעימה.

צפיפות החומר ואטימות מעטפת קירות הבניין קובעים במידה רבה את יכולת הבידוד של הרעש בתוך הבית.

חלק גדול מתוך הפונקציה שמשמש החלון הוא גם מניעה וצימצום הרעשים החיצוניים. כאשר סביבת המגורים נמצאת ליד איזור רועש יש צורך בבידוד גבוה יותר לחלונות, כדי שבתוך הבית תהיה רמת הרעש פחותה יותר.

ככל שרמת הגימור תהיה יותר מגנה ואטומה, כך יגיעו פחות גלי קול אל תוך הבית.

 

בישראל ישנה רמה סבירה של בידוד רעשים בתוך הבית. 50 דציבלים נחשבים לרמה רצויה.

הבעיה טמונה בעיקר בבידוד החלונות. כאשר בוחרים בחלון שמורכב מחומר שאינו אטום ומגן די הצורך הרעשים בתוך הבית יהיו חזקים.

 

לסיכום, חלון PVC הינו האיכותי ביותר, העמיד לאורך זמן, קל לניקוי, שומר על צורתו, על צבעו ועל הברק, עמיד בפני חדירת חום קור, ואטום כנגד רעשים.

בניית אתרים