לחצו לכניסה לתפריט
סגירת תפריט
תפריט ראשי

 

 

מערכת נגישות
צרו איתנו קשר באמצעות הוואטסאפ
לחצו לחיוג מהיר
יצירת קשר - טופס משוב
בקרו אותנו בפייסבוק

חלונות תרמיים

 

חלונות תרמיים הם חלונות האטומים לקור וחום, מהמילה "תרמוס", כך הם שומרים על הטמפרטורה בתוך הבית מבודדת.

 

החלונות התרמיים עשויים בעיקר מחומר פולימרי, מעץ, מעץ אלומיניום ומפיברגלאס.

 

בארץ ישנה חשיבות מועטה לבידוד תרמי בתוך הבית. עקב תפיסה שהחורף פה הוא לא קר כמו באירופה, רוב הבניה בישראל לא מבודדת חום או קור, לכן בחורף הבתים אינם חמים והקור מבחוץ חודר לתוך הבית ואז אנו נאלצים להשקיע אנרגיה וחשמל רב על חימום הבית במזגנים, תנורים וכדומה.

 

לכל חומר בטבע יש הולכה שונה. מחסור בבידוד תרמי של החלונות יגרום להולכה של הטמפורטורה החיצונית להיכנס לתוך הבית, מה שיגרום לבית להיות קר מאוד בחורף וחם מאוד בקיץ, כאשר הפיתרון טמון במבנה החלונות, לכן אנו ממליצים על אופציה של חלונות תרמיים.

 

כמו שכפית ממתכת מתחממת כאשר שופכים עליה מים חמים, בגלל שהיא עשויה ממתכת שמוליכה חום אותו דבר החלונות בבית, מקבלים את הטמפרטורה מבחוץ ומניעים אותה בתוך הבית כך שהבית מתקרר או מתחמם בהתאם. כך למשל בית שהוא לא מבודד יעביר את החום או הקור לתוך הבית.

 

קרינת שמש דרך החלונות, היא דרך נוספת שבה מועברת טמפרטורה חמה אל תוך הבית. הקרינה עוברת דרך הזכוכית, כאשר בקרינה יש גלים קצרים וארוכים, הגלים הארוכים הם גלי האינפרא אדום והם תורמים לחימום הבית. לכן אחת הפונקציות החשובות של חלון זכוכית הוא לאפשר את ההעברה של הקרינה לתוך הבית, אם החלון היה אטום לא היה אפשרי להעביר את גלי האינפרא ולתרום לחימום הבית.

 

ישנן פתרונות למיגון הקרינה, זכוכית LowE, ציפוי או סככה.

 

רעש למשל ואתה גר בבית על כביש סואן או בקירבת איזור בילוי, גן ילדים, בית ספר וכדומה, ברצונך למגן את הבית מרעשים, חלונות תרמיים הם פיתרון נכון. כמו כן הם מונעים חדירה של אבק אל תוך הבית. חלונות תרמיים בעלי מווסת PVC ישמרו על ביתכם מכל רעש, אבק ומזג אויר קיצוני שיש!

בניית אתרים