לחצו לכניסה לתפריט
סגירת תפריט
תפריט ראשי

 

 

מערכת נגישות
צרו איתנו קשר באמצעות הוואטסאפ
לחצו לחיוג מהיר
יצירת קשר - טופס משוב
בקרו אותנו בפייסבוק

חלונות מבודדים

 

חלונות מבודדים מבודדים מספקים את הפיתרון המושלם לבידוד תרמי ואקוסטי. באמצעות פרופיל מבודד או זכוכית מזוגגת מיוחדת.

 

בבתים בהם יש קור או חום קיצוני ורעש חזק וסואן מבחוץ, יש צורך לבודד את הבית מהחוץ, ישנם סוגים שונים של חומרים אשר מספקים אטימות כל אחד בדרגה שונה.

 

מחקרים מראים שאנו מאבדים כ40% מן האנרגיה בתוך הבית כאשר החלונות לא מבודדים, ובכך משקיעים חשמל וכסף רב על חימום או קירור הבית.

 

ישנם שלושה חומרים עיקריים לבידוד בפרופיל של חלונות והם: אלומיניום, אלומיניום עץ, וחומרים פולמיריים מבודדים – PVC.

 

חלון אלומיניום מבודד

מורכב משני פרופילים של אלומיניום מבודדים ובינהם גשר של PVC המחבר בינהם. כך כל פרופיל שומר על רמת הבידוד שלו ולא מעביר את הטמפרטורה או הרעש מבחוץ לבפנים והפוך.

 

חלון מעץ אלומיניום

הם חלונות שמשלבים מראה של עץ מלא, אלגנטי וכפרי, אך גם את ההגנה של האלומיניום מבחוץ שנותן לחלון מראה חדשני ובכל טכנולוגיה מתקדמת לבידוד רעשים, חום קור, אבק ועוד.

 

שני הפרופילים, העץ והאלומיניום מחוברים זה לזה גם באמצעות גשר PVC.

 

חלונות מחומרים פולימריים, PVC

הם החלונות בעלי החומר המבודד ביותר, אשר מעניק בידוד תרמי ואקוסטי כמעט מלא. בשילוב של זכוכית מזוגגת נגד קרינת השמש, מתקבל חלון חזק ועמיד לחום קור ורעשים. שומר על עמידותו לאורך זמן בזכות הרכב החומר הפולימרי שעשוי ממייצבים וחומרים חזקים ובעל טכנולוגיה מהמתקדמות ביותר.

 

כמו הפרופיל, כך גם סוג הזכוכית שנבחר משפיעה רבות על רמת הבידוד של החלון. ישנם סוגים שונים של זכוכיות שפותחו בעלות כושר בידוד גבוה. זכוכית LowE, זכוכית anti sun, זכוכית tinted glass וזכוכית רפלקטיבית.

 

זכוכית בידודיתזכוכית בעלת שתי שכבות דופן ובינהם מרווח, מחוברות בחומר סופח לחות. ככל שהמרווח יהיה גדול יותר, כך רמת הבידוד של הזכוכית טובה יותר.

 

זכוכית Anti Sun, הנה זכוכית בעלת שתי שכבות שבינהם מחברת שיכבת PVB בעלת גוון צבעוני כהה יותר ובכך מפחיתה את בוהק השמש בתוך הבית. אין כאן בידוד תרמי של חום או קור, אלא רק ברמת הקרינה של השמש. ניתן להשיגה בצבעים שונים ובעובי משתנה בהתאם לגודל המפתח.

 

זכוכית Tinted Glass – זכוכית כהה גם היא, בעלת גוונים כהים יותר למניעת קרינת השמש, כמו כן שומרת על טמפרטורה נעימה בתוך הבית.

 

זכוכית Low-E – זו זכוכית בעלת ציפוי חכם אשר מפחיתה את רמת הקרינה והאינפרא אדום בתוך הבית, בכך שהיא מסננת את קרני האינפרא והחום הנכנס לבית, מבלי לפגוע באור הטבעי של השמש שנכנס לתוך הבית. הזכוכית מעט כהה יותר, אך לא ניתן להרגיש זאת בעין לא מזויינת, ובעלת מקדם פליטה נמוך, כל שהיא גם שומרת על הבידוד התרמי של החלון בחורף ובקיץ.

 

זכוכית רפלקטיבית זכוכית בעלת ציפוי חכם שחוסם את קרני השמש ומונע מהם כניסה אל הבית. זכוכית זו פותחה במיוחד לאיזורים בהם שורר חום קיצוני וקרינת שמש חזקה.

 

 

בניית אתרים