לחצו לכניסה לתפריט
סגירת תפריט
תפריט ראשי

 

 

מערכת נגישות
  En
צרו איתנו קשר באמצעות הוואטסאפ
לחצו לחיוג מהיר
יצירת קשר - טופס משוב
בקרו אותנו בפייסבוק

חלונות מבודדים

 

חלונות מבודדים מספקים את הפיתרון המושלם לבידוד תרמי ואקוסטי באמצעות פרופיל מבודד או זכוכית מזוגגת מיוחדת.

 

בבתים בהם יש קור או חום קיצוני ורעש חזק וסואן מבחוץ, יש צורך לבודד את הבית מהחוץ. ישנם סוגים שונים של חומרים אשר מספקים אטימות כל אחד בדרגה שונה.

 

מחקרים מראים שאנו מאבדים כ40% מן האנרגיה בתוך הבית כאשר החלונות אינם מבודדים, ואי לכך משקיעים חשמל וכסף רב על חימום או קירור הבית.

 

ישנם שלושה חומרים עיקריים לבידוד בפרופיל של חלונות והם: אלומיניום, אלומיניום עץ, וחומרים פולמיריים מבודדים – PVC.

 

חלון אלומיניום מבודד

מורכב משני פרופילים מבודדים של אלומיניום וביניהם גשר של PVC המחבר ביניהם. כך כל פרופיל שומר על רמת הבידוד שלו ולא מעביר את הטמפרטורה והרעש מן החוץ אל הפנים או להיפך.

 

חלון מעץ אלומיניום

הם חלונות שמשלבים מראה של עץ מלא, אלגנטי וכפרי, יחד עם ההגנה של האלומיניום מבחוץ, שנותן לחלון מראה חדשני ובעל טכנולוגיה מתקדמת לבידוד רעשים, חום וקור, אבק ועוד.

 

שני הפרופילים, העץ והאלומיניום, מחוברים זה לזה גם באמצעות גשר PVC.

 

חלונות מחומרים פולימריים, PVC

הם החלונות בעלי החומר המבודד ביותר, אשר מעניק בידוד תרמי ואקוסטי כמעט מלא. בשילוב של זכוכית מזוגגת נגד קרינת השמש מתקבל חלון חזק ועמיד לחום, קור ורעשים. חלון זה שומר על עמידותו לאורך זמן בזכות הרכב החומר הפולימרי שעשוי ממייצבים וחומרים חזקים בטכנולוגיה מהמתקדמות ביותר שיש.

 

כמו הפרופיל, כך גם סוג הזכוכית שנבחר משפיע רבות על רמת הבידוד של החלון. פותחו סוגים שונים של זכוכיות שהינן בעלות כושר בידוד גבוה. זכוכית LowE, זכוכית anti sun, זכוכית tinted glass וזכוכית רפלקטיבית.

 

זכוכית בידודית - זכוכית בעלת שתי שכבות דופן וביניהן מרווח, המחוברות בחומר סופח לחות. ככל שהמרווח יהיה גדול יותר כך רמת הבידוד של הזכוכית תהיה טובה יותר.

 

זכוכית - Anti Sun הינה זכוכית בעלת שתי שכבות שביניהן מחברת שיכבת PVB בעלת גוון צבעוני כהה יותר ובכך מפחיתה את בוהק השמש בתוך הבית. אין כאן בידוד תרמי של חום או קור, אלא רק ברמת הקרינה של השמש. ניתן להשיגה בצבעים שונים ובעובי משתנה בהתאם לגודל המפתח.

 

זכוכית Tinted Glass – גם היא זכוכית בעלת גוונים כהים יותר למניעת קרינת השמש, כמו כן היא שומרת על טמפרטורה נעימה בתוך הבית.

 

זכוכית Low-E – זו זכוכית בעלת ציפוי חכם אשר מפחיתה את רמת הקרינה האינפרא אדומה בתוך הבית בכך שהיא מסננת את קרני האינפרא אדום ואת החום הנכנס לבית, מבלי לפגוע באור השמש הטבעי שנכנס לתוך הבית. הזכוכית מעט כהה יותר אולם לא ניתן להרגיש זאת בעין בלתי מזויינת וכן ובעלת מקדם פליטה נמוך, כך שהיא גם שומרת על הבידוד התרמי של החלון בחורף ובקיץ.

 

זכוכית רפלקטיבית - זכוכית בעלת ציפוי חכם שחוסם את קרני השמש ומונע מהם כניסה אל הבית. זכוכית זו פותחה במיוחד לאיזורים בהם שורר חום קיצוני וקרינת שמש חזקה.

 

 

בניית אתרים