לחצו לכניסה לתפריט
סגירת תפריט
תפריט ראשי

 

 

מערכת נגישות
  En
צרו איתנו קשר באמצעות הוואטסאפ
לחצו לחיוג מהיר
יצירת קשר - טופס משוב
בקרו אותנו בפייסבוק

חלונות אלומיניום

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

חלונות אלומיניום - שלל סגנונות

 

חלונות אלומיניום בעיצוב בלגי מתאפיינים במראה עתיק ובמסגרות בצבע ברזל; חלונות אלומיניום בעיצוב קלאסי, מתאימים בעיקר לחלונות בגודל בינוני בחדרי מדרגות ובמבנים ציבוריים, חלונות אלומיניום בעיצוב מינימאלי, מתאימים יותר לבתים פרטיים בהם החלונות בגודל בינוני, וחלונות אלומיניום בעיצוב אורבאני משמשים בבתי מגורים ובמשרדים, והם גדולים מעט משאר החלונות הקיימים. חלונות אלומיניום יכולים להיות בעלי מנגנונים שונים כגון פתיחה, כנפיים והזזה. סוג המנגנון נבחר בהתאם לייעוד המבנה (משרד, מגורים) ובהתאם למגבלות שטח המבנה, סגנון המסגרת והגודל שלה.

 

חלונות אלומיניום - עיצוב לכל דבר

 

החלונות בבתי המגורים, המשרדים והחנויות כיום מוסיפים נדבך עיצובי נוסף למבנה. מבנים עם חלונות גדולים ומעוצבים תמיד נראים מוארים יותר, מזמינים יותר, פתוחים יותר. האלומיניום, מלבד היותו חומר גלם נפוץ בתעשיית הרכב, התעופה והבנייה, משמש, בעשורים האחרונים, גם לנדבך עיצובי נוסף בבית – החלונות. חלונות מאלומיניום מגיעים בשלל צבעים, צורות וגדלים, אשר לא רק הופכים את החלונות שבביתך לעמידים, אלא גם מוסיפים לפן העיצובי של המבנה.

 

המגוון הגדול של העיצובים של חלונות אלומיניום מאפשר לכל מבנה לעצב את סביבת המחייה או העבודה שלו בהתאם לצרכיו, וליצור את התדמית הרצויה – חום, ביתיות, מקצועיות או רשמיות. בחברות המתמחות בתחום עיצוב החלונות ישנם דגמים רבים המוצעים לציבור הרחב, שההבדלים ביניהם הם בפרופיל האלומיניום, כלומר – יצירת שבלונה של מסגרת האלומיניום, עד לעיצוב הסופי של מסגרת החלון.

 

חלונות אלומיניום במבנים

 

האלומיניום הוא היסוד השלישי השכיח ביותר בכדור הארץ, והוא בעל חשיבות כלכלית רבה בשל כמה תכונות המעניקות לו יתרון על פני מתכות כבדות כגון ברזל, או מתכות יקרות כגון כסף וזהב. האלומיניום משמש בתעשיות רבות – תחבורה, בנייה, מטבח, חשמל. מעבר להיותו נפוץ מאד, האלומיניום הוא חומר קל וחזק, לא רעיל ולא מסוכן, מוליך חום ועמיד לאורך השנים. לכן קל להבין מדוע הפך השימוש באלומיניום עבור חלונות לנפוץ כל כך.

 

חלונות אלומיניום מציעים למבנים השונים, בין אם הם בתי מגורים פרטיים, דירות יוקרה, בנייני מגורים, בנייני משרדים, חלונות ראווה או מבנים ציבוריים מגוון רחב של סגנונות, עיצובים, גדלים וצבעים, המלווים באיכות ובעמידות. כיום ברור שהעיצובים החדשניים עבור כל אותם המבנים יכללו בתוכם את האלומיניום, שעד לפני כמה עשרות שנים שימש רק כחומר גלם לתעשיות הרכב, התעופה והבנייה, ולא לתחום עיצוב הבתים.

 

חלונות אלומיניום - שימוש וטכניקה

 

בעבר הרחוק, כשאנשים עוד חיו בבקתות קטנות ובבתים הבנויים מחומרים זמניים ולא יציבים (בוץ, קש, אוהלים מעורות), החלונות היו פתחים קטנים בקירות או בדפנות הבית, אולם פתחים אלו לא הגנו על הבתים מפני הקור, הגשם, השלג, הרוחות והאבק. עם הזמן התפתחה מטרת החלונות בבית והחלו לבנות חלונות מעץ. אולם השימוש בחלונות מאלומיניום ומזכוכית החל רק עם התפתחות בניית הבתים הפרטיים, ובהמשך בנייני המגורים ובנייני המשרדים, בהם היה צורך בייצור המוני, נוח, עמיד, וכמובן עיצוב שמתאים לסביבה בה נמצא החלון.

 

השימוש בחלונות אלומיניום החל בשנות ה-60 לערך, אז החלה בנייה מואצת של בנייני מגורים ובנייני משרדים גבוהים, אולם אז ההיצע לעיצוב חלונות האלומיניום היה נמוך בהרבה מההיצע כיום, הן מבחינת הצבע, והן מבחינת הצורה והגודל. עם השנים התפתחה טכניקת העיצוב עבור חלונות האלומיניום עד למצב הקיים כיום, בו חלונות אלומיניום הפכו לסטנדרט בסיסי בעיצוב בניינים, בתים פרטיים וחנויות.

 

 

בניית אתרים