לחצו לפתיחת התפריט
שרותי החברה
שרותי החברה

צלונים חשמליים חיצוניים

 

צלון חשמלי חיצוני, הנקרא גם תריסי רפפה, הוא הפתרון המושלם לכל בית משום שהוא מוצר איכותי, נוח לשימוש ומתאים לפתחים שונים, גם בגדלים גדולים במיוחד ולא סטנדרטיים, ומהווה את פתרון ההצללה המוביל היום בשוק.

 

הפתרונות האחרים אינם אטרקטיביים דיו משום שפוגעים שבתצפית בנשקפת מהחלון וחוסמים את מראה הנוף ואת כניסת האוויר. בנוסף, גם לאור העובדה כי אינם מותקנים בצורה צמודה ומדויקת לחלון, הם יוצרים מראה לא אחיד, לא אסתטי ופוגעים במראה של החלון אשר משפיע גם על המראה הכללי של חזית הבית. בניגוד לצלונים חשמליים חיצוניים אשר בעת התקנתם מתמזגים עם כל סוגי המפתחים של החלון או הדלת בצורה מדויקת ומקנים להם עיצוב מושלם.

 

מעבר למראה המהודר והנקי שלהם, אחד מהיתרונות הרבים של צלונים חשמליים חיצוניים הוא צורה הפעלתן, הם נפתחים ונסגרים בקלות ומתאימים לכל חדר ולכן יכול לשמש כל אחד מדיירי הבית באמצעות 2 אפשרויות לבחירה: שליטה ידנית או מנוע הפעלה. בנוסף, הם מומלצים מבחינת ניצול האור הטבעי וניתן לווסת את השלבים על מנת ליהנות מכמות האור הרצויה ועד לאופציה של חושך מוחלט.

 

כמו כן, הצלונים מתאימים לכל סוגי הפרופולים, לרבות פרופילים העשויים מעץ ומאלומיניום והפעלה נכונה שלהם תבטיח את איכות המוצר לתקופה ארוכה וכך תוכלו להמשיך וליהנות ממוצר אמין, מעוצב, איכותי והמוביל בתחומו.

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים