לחצו לפתיחת התפריט
שרותי החברה
שרותי החברה

עבודות אלומיניום

 

האלומיניום הוא חומר שמוכר לנו בעיקר מתעשיית התחבורה בשל יתרונותיו – משקל נמוך, עמידות לאורך זמן, אפשרויות מיחזור, חוזק רב לעומת המשקל הנמוך, העובדה שהאלומיניום לא מחליד וכמובן – התפוצה הרחבה שלו והמצבורים הגדולים בהם נמצא האלומיניום בטבע. תכונות אלו משמשות אותנו בעשורים האחרונים בעבודות אלומיניום הקשורות בעיצוב הבתים – חלונות אלומיניום, דלתות, תריסים. עבודות אלומיניום הפכו לדבר שבשגרה בתהליך שיפוץ הבית, תכנונו ועיצובו, וניתן לראות עבודות אלומיניום לא רק בבתים פרטיים, אלא גם בבנייני משרדים ובמקומות ציבוריים כגון בתי קפה ומסעדות.

 

מאז הגילוי שתכונות האלומיניום יכולות להועיל גם לתחום הבנייה ועיצוב הבתים, הפך האלומיניום לתחליף משתלם לחומרים שהיו משתמשים בהם בשכיחות הגבוהה ביותר – עץ וברזל. האלומיניום הוא מתכת קלה לעיבוד, ולכן עם צמיחת האוכלוסייה וגדילת הדרישה למקומות מגורים רבים יותר שיתפסו פחות שטח החלו עבודות האלומיניום לתפוס תאוצה ולהיות שכיחות יותר ויותר בבנייני המגורים השונים. עבודות אלומיניום החלו להיראות גם במשרדים באזורי תעשייה רועשים – אותם משרדים גילו את תכונת הבידוד של האלומיניום והחלו להשתמש בו כחומר מבודד של הרעש בעבודות אלומיניום שונות כגון תריסים וחלונות.

 

 

עבודות אלומיניום - אפשרויות לעיצוב

 

עבודות אלומיניום מציעות מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב, בין אם מדובר בחלונות אלומיניום המציעים דגמים שונים, המתאימים לעיצוב חלונות בבתים פרטיים, בבתי עסק, בבנייני משרדים או בבנייני מגורים. כל הדגמים של עבודות אלומיניום בחלונות מגיעים בעיצובים המותאמים לאווירה שרוצים להעניק למקום. עבודות אלומיניום נפוצות גם בתחום בניית גגות וסגירת מרפסות ו/או אזורים שונים, בעיקר בזמן החורף. בהרבה מסעדות או בתי קפה ניתן לראות שאזורים השייכים למקום, בהם יש שולחנות וכסאות, ונמצאים מחוץ למבנה, נסגרים על מנת לאפשר ליושבים ליהנות מהסביבה מבלי להירטב בגשם או להרגיש את הקור. עבודות אלומיניום נפוצות גם בתחום התריסים. תריסי אלומיניום מיוצרים ומעובדים בטכנולוגיה מתקדמת, שמעניקה למתכת יכולת שימור לאורך זמן בצורה טובה יותר, ועמידות טובה יותר אל מול פגעי מזג האוויר. עבודות אלומיניום נפוצות גם במעקות, דלתות ושערים, פרגולות, סורגים ומבנים ניידים.

 

על מנת לבצע עבודות אלומיניום בצורה הטובה ביותר, יש צורך במתקין מנוסה, רצוי מתקין מורשה קליל, מקצועי ואמין שניתן להיעזר בו לאורך ביצוע העבודה. רוב האנשים לא מתמצאים בתחום עבודות האלומיניום ולכן יש צורך באיש מקצוע מוסמך שילווה אותנו לכל אורך ביצוע העבודה, החל מהשלבים של תכנון העבודה הדרושה ועד לשלבים האחרונים של חוות הדעת מהשירות הניתן לנו.

 

עבודות אלומיניום - תהליך ייצור

 

אמנם האלומיניום היא מתכת שהליך הייצור שלה והכנת פרופיל האלומיניום הם ארוכים ויקרים, אבל השימוש במתכת זו לצורך ביצוע עבודות שונות הקשורות בעיצוב, בנייה ותכנון סביבת המחייה וסביבת העסק מוכיח את עצמו כהחלטה נכונה. עבודות אלומיניום מספקות את הביטחון לטווח ארוך שההחלטה על השיפוץ, התוספת לבית או למשרד, והעיצוב שבחרנו יישמרו לאורך זמן ויישארו רלוונטיים, הן מבחינת העמידות והן מבחינת העיצוב הנעים לעין. עבודות אלומיניום כל כך נפוצות בתעשיית הבנייה והעיצוב, שהן הפכו לדרישה כמעט בסיסית מהלקוחות השונים בעת תכנון, עיצוב ובניית המשרד, הבית, המרפסת או החדר הנוספים הדרושים לנו ליצירת האווירה המתאימה בסביבה שלנו.

 

הפעל נגישות

בניית אתרים